Transmisja online Vivica Genaux

30. Festiwal Mozartowski ze względu na ograniczenia covidowe odbywa się w formie hybrydowej. Aby wszyscy zainteresowani mogli wziąć udział w tym wzniosłym wydarzeniu, które odbywa się w dniach 7 maja – 4 lipca 2021, zapewniamy profesjonalny streaming audio. Dzięki realizacji transmisji na żywo, w zgodzie z reżimem sanitarnym i wytycznymi rządowymi, dajemy możliwość uczestniczenia w koncertach na żywo, lecz z własnego fotela.
Sprzęt wykorzystywany podczas realizacji transmisji online Vivica Genaux

19 czerwca 2021 działaliśmy wraz z Warszawską Operą Kameralną w Zamku Królewskim w Warszawie. Byliśmy odpowiedzialni za realizację dźwieku transmisji internetowej wspaniałego koncertu. Vivica Genaux – mezzosopran, zaśpiewała dla publiczności wraz z zespołem instrumentów dawnych warszawskiej opery kameralnej – orkiestrą MACV. Wydarzenie poprowadził Radosław Kamieniarz.

Za każdym razem, gdy prowadzimy transmisje internetowe w ramach 30. Festiwalu Mozartowskiego, zachwycamy się niesamowitym kunsztem kolejnych wykonawców. Streaming video live takich wydarzeń jest nie lada wyzwaniem, ale podejmujemy się tego z wielką radością. Dzisiejszy występ Vivici Genaux zachwycił chyba każdego, kto oglądał naszą realizację transmisji online.