Transmisje w Studio Green Box

W odpowiedzi na znaczący wzrost popularności transmisją ze studia Green Box, oferujemy kompleksową obsługę techniczną i wsparcie merytoryczne przy realizacji wybranych materiałów audiowizualnych. ND Sound specjalizuje się w opracowaniu transmisji na żywo i nagrań w studiu wyposażonym w Green Box zaprojektowany z myślą o klientach, dla których wygląd tła i estetyka materiału są priorytetowe. Zapraszamy do współpracy każdego, kto planuje zorganizować  szkolenie, webinary, konferencje online i wiele innych!

Poznaj nasze studio Green Box w Warszawie

ND Sound od lat dysponuje studiem Green Box w Warszawie, gdzie odbywają się liczne i profesjonalne transmisje na żywo i nagrania. Pomieszczenie studyjne, którym dysponujemy, posiada kluczowe dla jakości materiału audiowizualnego cechy, tj. doskonałą akustykę, odpowiednią i przemyślaną wielkość (zarówno powierzchnię, jak i wysokość umożliwiającą komfortową transmisję obrazu i dźwięku), a także stabilnym łączem internetowym. Chcąc zadbać o kompleksową obsługę klientów, prowadzimy dodatkowo wypożyczalnię sprzętu nagłośnieniowego wraz z jego obsługą. W ramach realizacji w studiu Green Box realizujemy nagrania studyjne osób, czyli tzw. kluczowanie sylwetek, warstwowe scalanie ujęć oraz scenografie na wirtualnym tle. Wszystko z dbałością o szczegóły, najwyższą jakość i zadowolenie naszych klientów.

Co zapewniamy?

  • specjalistyczne oświetlenie, 
  • standardy FULL HD i 6K, 
  • dostęp do innowacyjnego technologicznie sprzętu,
  • oprawę graficzną i dźwiękową,
  • wsparcie merytoryczne i techniczne zespołu realizatorskiego. 

Biorąc pod uwagę zróżnicowany charakter zleceń obejmujący streaming na żywo, dopasowujemy indywidualnie wyposażenie i tła studia Green Box w Warszawie z pracownikami naszej firmy ND Sound.  

Skuteczność transmisji na Green Screenie

Wysokiej jakości streaming onlne na green screenie

Transmisja na Green Screenie oparta na zasadach kluczowania tła zyskała popularność za sprawą odejścia od technologii analogowej i zamiany jej na cyfrową. Stosowany współcześnie sprzęt wyposażony jest w elementy, a dokładniej filtry Bayera, które są wrażliwsze na kolor zielony, umożliwiając tym samym realizację materiałów audiowizualnych wysokiej jakości. Realizacje w studiu Green Box dają ogromną możliwość zachowania kontrastu kolorów, standardów HD i 4K oraz optymalnej ekspozycji przedmiotu/obiektu produktowego czy osoby prowadzącej szkolenie. Skuteczność zastosowania Green Screenu  pozwala na realizację materiałów z wykorzystaniem dowolnych elementów scenografii z wykorzystaniem nowoczesnych, cyfrowych technologii. 

 

Realizowane w ND Sound transmisje na Green Screenie obejmują m.in. konferencje biznesowe, webinary, szkolenia, programy tematyczne, spoty reklamowe, prezentacje multimedialne (o zróżnicowanej specyfice) i transmisje online w wersjach 6K i FULL HD. Wirtualne tło daje nieograniczone możliwości, o których marzy każdy, kto planuje skorzystać ze streamingu konferencji, webinarów, szkoleń i wielu innych. Zapraszamy do kontaktu.