Studio Green Box

W odpowiedzi na znaczący wzrost popularności transmisją ze studia Green Box, oferujemy kompleksową obsługę techniczną i wsparcie merytoryczne przy realizacji wybranych materiałów audiowizualnych. ND Sound specjalizuje się w opracowaniu transmisji na żywo i nagrań w studiu wyposażonym w Green Box zaprojektowany z myślą o klientach, dla których wygląd tła i estetyka materiału są priorytetowe. Zapraszamy do współpracy każdego, kto planuje zorganizować  szkolenie, webinary, konferencje online i wiele innych!

Poznaj nasze studio Green Box w Warszawie

ND Sound od lat dysponuje studiem Green Box w Warszawie, gdzie odbywają się liczne i profesjonalne transmisje na żywo i nagrania. Pomieszczenie studyjne, którym dysponujemy, posiada kluczowe dla jakości materiału audiowizualnego cechy, tj. doskonałą akustykę, odpowiednią i przemyślaną wielkość (zarówno powierzchnię, jak i wysokość umożliwiającą komfortową transmisję obrazu i dźwięku), a także stabilnym łączem internetowym. Chcąc zadbać o kompleksową obsługę klientów, prowadzimy dodatkowo wypożyczalnię sprzętu nagłośnieniowego wraz z jego obsługą.

 

W ramach realizacji w studiu Green Box realizujemy nagrania studyjne osób, czyli tzw. kluczowanie sylwetek, warstwowe scalanie ujęć oraz scenografie na wirtualnym tle. Wszystko z dbałością o szczegóły, najwyższą jakość i zadowolenie naszych klientów.

Co zapewniamy?

  • specjalistyczne oświetlenie, 
  • standardy FULL HD i 6K, 
  • dostęp do innowacyjnego technologicznie sprzętu,
  • oprawę graficzną i dźwiękową,
  • wsparcie merytoryczne i techniczne zespołu realizatorskiego. 

Biorąc pod uwagę zróżnicowany charakter zleceń obejmujący streaming na żywo, dopasowujemy indywidualnie wyposażenie i tła studia Green Box w Warszawie z pracownikami naszej firmy ND Sound.  

Skuteczność transmisji na Green Screenie

Transmisja na Green Screenie oparta na zasadach kluczowania tła zyskała popularność za sprawą odejścia od technologii analogowej i zamiany jej na cyfrową. Stosowany współcześnie sprzęt wyposażony jest w elementy, a dokładniej filtry Bayera, które są wrażliwsze na kolor zielony, umożliwiając tym samym realizację materiałów audiowizualnych wysokiej jakości. Realizacje w studiu Green Box dają ogromną możliwość zachowania kontrastu kolorów, standardów HD i 4K oraz optymalnej ekspozycji przedmiotu/obiektu produktowego czy osoby prowadzącej szkolenie. Skuteczność zastosowania Green Screenu  pozwala na realizację materiałów z wykorzystaniem dowolnych elementów scenografii z wykorzystaniem nowoczesnych, cyfrowych technologii. 

 

Realizowane w ND Sound transmisje na Green Screenie obejmują m.in. konferencje biznesowe, webinary, szkolenia, programy tematyczne, spoty reklamowe, prezentacje multimedialne (o zróżnicowanej specyfice) i transmisje online w wersjach 6K i FULL HD. Wirtualne tło daje nieograniczone możliwości, o których marzy każdy, kto planuje skorzystać ze streamingu konferencji, webinarów, szkoleń i wielu innych. Zapraszamy do kontaktu.