Realizacja transmisji na żywo

Realizacja transmisji na żywo i transmisji internetowych to nie tylko nasza profesja, ale przede wszystkim pasja. ND Sound specjalizuje się w profesjonalnej obsłudze i realizacji transmisji o odmiennej specyfice, wyznaczając standardy w dziedzinie broadcastu. Podstawowym zadaniem naszych specjalistów jest dostosowanie narzędzi i technik pracy do specyfiki zleceń klientów. Tworzymy zespół, któremu można zaufać!

Dowiedz się, co robimy w ramach realizacji transmisji na żywo...

Transmisja na żywo, czyli tzw. streaming dowolnego materiału obrazowego lub mówionego, polegający na przesyłaniu i odtwarzaniu warstwy wideo oraz audio.  Szeroki zakres możliwości przekazania obrazu na żywo – w czasie rzeczywistym, umożliwia transmisję dźwięku i obrazu z dowolnego miejsca na ziemi. To właśnie za sprawą transmisji strumieniowej możemy oglądać materiały na znanych platformach dystrybucyjnych. Bez względu na to, czy jakiego charakteru realizujesz projekt – transmisja internetowa to inwestycja w siebie i swoją markę.

 

Oferujemy wysoką jakość opracowanych materiałów audiowizualnych w ramach profesjonalnej obsługi technicznej. Bez względu na specyfikę projektu zapewniamy najwyższą jakość obrazu i dźwięku, osiągalną dzięki wsparciu technicznemu i specjalistycznemu sprzętowi o najlepszych parametrach. Każdego klienta traktujemy indywidualnie, dostosowując metody pracy do jego preferencji. Nasza dbałość o Wasze potrzeby przejawia się również w prowadzeniu wypożyczalni sprzętu i kreowaniu wirtualnej rzeczywistości przy pomocy Green Boxa. Co istotne – każdą z transmisji internetowych możemy transmitować na kilku platformach streamingowych lub zamkniętych grupach roboczych w tym samym czasie.

streaming-live

Dla kogo ta usługa?

Obecna sytuacja w kraju nie ułatwia organizacji prelekcji, widowisk i realizacji innych transmisji online, dlatego wychodzimy naprzeciw Waszych oczekiwań z szeroką ofertą transmisji internetowych i transmisji na żywo. Posiadamy doświadczenie i specjalistyczną wiedzę w zakresie opracowywania zróżnicowanych projektów, w tym:

 

  • konferencji online,
  • webinarów,
  • szkoleń,
  • warsztatów,
  • premier projektów,
  • streamingów wydarzeń kulturalnych,
  • realizacji transmisji na żywo.

 

Coraz częściej firmy lub osoby publiczne korzystają z oferty realizacji transmisji internetowych i transmisji na żywo. Współpracujemy z muzykami, artystami, szkoleniowcami, biznesmenami organizującymi międzywydziałowe konferencje czy właścicielami firmy, której zależy na zyskaniu rozpoznawalności. ND Sound stale się rozwija i poszukuje nowych wyzwań, dlatego jeżeli myślisz nad realizacją nietypowego projektu – odezwij się do nas, a my zajmiemy się całą resztą!

Zalety płynące z realizacji transmisji online

Powodem, dla którego warto skorzystać z realizacji transmisji internetowych, jest przede wszystkim oszczędność czasu i możliwość przekazania wiedzy z dowolnego miejsca, o dogodnym czasie. Wygoda tego rozwiązania i jego dostępność powoduje, że transmisje online zyskują coraz większą popularność i zaufanie w dziesiątkach branży. Odbiorca nagranego materiału lub transmisji na żywo może wybrać preferowaną jakość obrazu, głośność dźwięku i urządzenie, a także moment jego odtworzenia.

Dlaczego my?

Na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat pracy skompletowaliśmy profesjonalny i innowacyjny sprzęt dostosowany do specyfiki większości projektów audiowizualnych. Z kolei współpraca z klientami o odmiennych potrzebach i oczekiwaniach sprawiła, że znamy potrzeby współczesnego rynku broadcastu i wiemy, jak je zaspokoić. Setki zrealizowanych projektów nauczyły nas jednego – rzeczy niemożliwe nie istnieją.

 

Do tej pory zrealizowaliśmy setki projektów audiowizualnych, w tym transmisji internetowych, o czym świadczą liczne referencje klientów i przykłady realizacji zamieszczane na naszych mediach społecznościowych. Zapraszamy do kontaktu każdego, kto potrzebuje profesjonalnej realizacji

console
Potrzebujesz transmisji online ze swojego wydarzenia lub obsługi technicznej eventu? Zapraszamy do kontaktu!