Realizacja transmisji na żywo

ND Sound specjalizuje się w profesjonalnej obsłudze i realizacji transmisji na żywo o odmiennej specyfice. Wyznaczamy standardy w dziedzinie broadcastu oraz dostosowujemy narzędzia i techniki pracy do specyfiki zleceń klientów. Tworzymy zespół, któremu można powierzyć każde, nawet najbardziej wymagające zlecenie.

Realizacja transmisji na żywo - jak to wygląda?

Realizacja transmisji na żywo to inaczej streaming online dowolnego materiału obrazowego lub mówionego. Polega on na przesyłaniu, a następnie odtwarzaniu warstwy wideo oraz audio. Szeroki zakres możliwości przekazania obrazu na żywo – w czasie rzeczywistym, umożliwia transmisję dźwięku i obrazu z dowolnego miejsca na ziemi. To właśnie za sprawą transmisji strumieniowej możemy oglądać materiały na znanych platformach dystrybucyjnych. Bez względu na charakter realizacji projektu, transmisja internetowa to inwestycja w siebie i swoją markę.

Specjalistyczny sprzęt

Oferujemy wysoką jakość opracowanych materiałów audiowizualnych w ramach profesjonalnej obsługi technicznej. Bez względu na specyfikę projektu zapewniamy najwyższą jakość obrazu i dźwięku. Taki stan rzeczy jest możliwy dzięki odpowiednio wyszkolonej kadrze pracowników, którzy robią wszystko, co w ich mocy, aby zapewnić najwyższej klasy wsparcie techniczne. Ważną rolę odgrywa także specjalistyczny sprzęt o poprawnie dobranych parametrach.

Realizowanie transmisji na żywo

Możliwość transmisji na kilku platformach streamingowych

Każdego traktujemy indywidualnie, z tego powodu dostosowujemy realizację transmisji na żywo do potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Nasza dbałość o Wasze potrzeby przejawia się również w prowadzeniu wypożyczalni sprzętu i kreowaniu wirtualnej rzeczywistości przy pomocy Green Boxa. Co istotne – każdą z transmisji internetowych możemy transmitować na kilku platformach streamingowych lub zamkniętych grupach roboczych w tym samym czasie.

Realizacja transmisji online

Obecna sytuacja w kraju nie ułatwia organizacji prelekcji, widowisk i realizacji transmisji online. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, stworzyliśmy ofertę w taki sposób, aby była w stanie usatysfakcjonować każdego. Posiadamy doświadczenie i specjalistyczną wiedzę w zakresie opracowywania zróżnicowanych projektów, w tym:

  • konferencji online,
  • webinarów,
  • szkoleń,
  • warsztatów,
  • premier projektów,
  • streamingów wydarzeń
  • kulturalnych,
  • realizacji transmisji online.

Bądź świadkiem ważnych wydarzeń

Koncert

Z naszą pomocą będziesz w stanie obejrzeć rozdanie nagród lub koncert bez obawy o to, że przekaz obrazu nie będzie płynny. Dokładamy wszelkich starań, aby świadczone przez nas usługi były na najwyższym poziomie, z tego powodu zajmujemy się również oprawą dźwiękową i oświetleniową.

Konferencja

Realizacja transmisji online to sposób, który pozwoli Ci oglądać wydarzenia, na których nie mogłeś być osobiście obecny. Z naszą pomocą możesz brać udział w firmowych spotkaniach i konferencjach. Streaming konferencji to dobra alternatywa dla anulowanych wcześniej spotkań biznesowych.

Ślub

XXI wiek to okres szybkiego rozwoju technologicznego. Z tego powodu transmisja wydarzenia takiego jak zaślubiny, nie jest niczym dziwnym. Każda para młoda marzy o tym, aby najbliższa rodzina i przyjaciele towarzyszyli im w tej ważnej uroczystości. Niestety nie zawsze jest to możliwe. Realizacja transmisji na żywo to metoda, która pozwala na to, aby Wasi bliscy dzielili z Wami wyjątkowe momenty.

Transmisje na żywo

Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

Coraz częściej firmy i osoby publiczne korzystają z oferty realizacji transmisji internetowych i realizacji transmisji na żywo. Współpracujemy z muzykami, artystami, szkoleniowcami, biznesmenami organizującymi międzywydziałowe konferencje, a także z właścicielami firm, którym zależy na zyskaniu rozpoznawalności. ND Sound stale się rozwija i poszukuje nowych wyzwań, dlatego, jeżeli myślisz nad realizacją nietypowego projektu – odezwij się do nas, a my zajmiemy się całą resztą!

Zalety płynące z realizacji transmisji online

Powodem, dla którego warto skorzystać z realizacji transmisji internetowych, jest przede wszystkim oszczędność czasu i możliwość przekazania wiedzy z dowolnego miejsca, o dogodnym czasie. Wygoda tego rozwiązania i jego dostępność powoduje, że transmisje online zyskują coraz większą popularność i zaufanie w dziesiątkach branży. Odbiorca nagranego materiału lub transmisji na żywo może wybrać preferowaną jakość obrazu, głośność dźwięku i urządzenie, a także moment jego odtworzenia.

Jesteśmy ambitną i zmobilizowaną grupą

Na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat pracy skompletowaliśmy profesjonalny i innowacyjny sprzęt dostosowany do specyfiki większości projektów audiowizualnych. Z kolei współpraca z klientami o odmiennych potrzebach i oczekiwaniach sprawiła, że znamy wymagania współczesnego rynku broadcastu i wiemy, jak je zaspokoić. Setki zrealizowanych projektów nauczyły nas jednego – rzeczy niemożliwe nie istnieją.

Realizacji transmisji internetowych

Do tej pory zrealizowaliśmy setki projektów audiowizualnych, w skład których wchodziła również realizacja transmisji internetowych, o czym świadczą liczne referencje klientów i przykłady realizacji zamieszczane na naszych mediach społecznościowych. Zapraszamy do kontaktu każdego, kto potrzebuje profesjonalnej realizacji transmisji na żywo.

Potrzebujesz transmisji online ze swojego wydarzenia lub obsługi technicznej eventu? Zapraszamy do kontaktu!