Streaming video live

Streaming live brzmi tajemniczo, ale to nic innego jak przekazywanie materiału audiowizualnego z dowolnego wydarzenia w czasie rzeczywistym. Odbiorcy realizacji mogą oglądać materiał z dowolnego urządzenia mobilnego, takich jak komputer, laptop, tablet lub telefon. Ponadto mają możliwość aktywnego udziału w przedsięwzięciu poprzez zadawanie pytań, komentowanie lub pozostawianie reakcji pod komentarzami.

Streaming video live bez ograniczeń

Streaming video live

Streaming video live to usługa, która nie zna słowa „ograniczenia”. Nie ma znaczenia miejsce, w którym się odbywa ani czas. Transmitować można zawsze i wszędzie. A co najważniejsze w wydarzeniu może wziąć udział dowolna liczba uczestników. Jedynie należy skontaktować się z firmą ND Sound, określić zakres tematyczny spotkania oraz preferowany czas, a my zorganizujemy całą resztę. Dostosujemy niezbędne narzędzia i techniki pracy do zlecenia klienta i stworzymy realizację, która na długo zapadnie w pamięci uczestników.

Jakie płyną korzyści ze streamingu?

Możliwość przekazywania obrazu na żywo jaką daje streaming live jest wręcz bezcenna. Bez względu na charakter realizowanego projektu, jest to ogromna inwestycja w swoją firmę i markę. Wzrasta jej rozpoznawalność a tym samym zasięg odbiorców poprzez dotarcie do szerszego grona klientów. Ponadto firma w ten sposób pokazuje, że nadąża za duchem postępu technologicznego i realizuje nowe wyzwania, nie ograniczając się jedynie do świata rzeczywistego, ale istniejąc również w tym wirtualnym. Jest osiągalna z dowolnego miejsca na ziemi oraz o dowolnej porze. Firma ND Sound z przyjemnością ułatwia wejście w tą wirtualną rzeczywistość. To także wygoda, która zyskuje na popularności z każdym dniem, odnajdując zwolenników już w dziesiątkach branży.

Co daje współpraca z ND Sound?

ND Sound, to zespół pracowników, którzy z pasją oddają się realizacji powierzonych im zadań. Dzięki doświadczeniu i wiedzy, gwarantują wysoką jakość opracowanych materiałów audiowizualnych, niezależnie od specyfiki i tematyki projektu. Zawsze wykazują się profesjonalizmem, zapewniając najwyższą jakość obrazu i dźwięki. Jest to możliwe nie tylko dzięki ich zaangażowaniu i umiejętnościom, ale także za sprawą wykorzystywania podczas streamingu specjalistycznego sprzętu o jak najlepszych parametrach.

 

Dla ND Sound nie ma projektu niemożliwego do zrealizowania. Do każdego zlecenia podchodzi indywidualnie, dostosowując metody pracy do preferencji i oczekiwań klienta i tworząc dzieło wręcz doskonałe.

Dla kogo realizujemy streaming video live?

ND Sound pozwala realizować nawet najbardziej nietuzinkowe pomysły. Pozwala na organizację prelekcji, wykładów, widowisk i koncertów. Są to m.in.:

  • konferencje online
  • szkolenia
  • webinary
  • warsztaty
  • spektakle
  • koncerty

 

Współpracujemy z tymi, którzy pomimo ograniczeń co do ilości uczestników wydarzenia, chcą pozostać w kontakcie ze swoimi klientami, współpracownikami czy fanami. Są to artyści, muzycy, biznesmeni, właściciele firmy oraz szkoleniowcy. Jeżeli i Ty chcesz dołączyć do grona zadowolonych klientów, skontaktuj się z nami, a z przyjemnością zrealizujemy Twój projekt.

Jakość naszych realizacji

Na przestrzeni ostatnich lat, wymagania i oczekiwania klientów co do realizacji streamingu video live, ewaluowały i zmieniały się. Nam udaje się za tym nadążać, posiadając dziś skompletowany, profesjonalny sprzęt, dostosowany do specyfiki rozmaitych projektów audiowizualnych. Wieloletnia współpraca z klientami o bardzo odmiennych oczekiwaniach, nauczyła nas elastyczności w podejściu do realizacji projektów. Ponadto pokazała nam potrzeby współczesnego rynku broadcastu i nauczyliśmy się je wszystkie zaspokajać. Dziś śmiało możemy powiedzieć, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Potwierdzeniem tego są liczne referencje naszych zadowolonych klientów oraz przykłady realizacji, które na bieżąco zamieszczamy na naszych mediach społecznościowych.