Transmisje internetowe

Transmisja na żywo z dowolnego miejsca na ziemi? Czy to jest w ogóle możliwe? Z ND Sound tak. Przeprowadzimy dla Ciebie transmisje internetowe zarówno międzynarodowej konferencji, jak i koncertu lokalnych gwiazd i to bez ograniczeń co do ilości użytkowników.

Co to jest transmisja internetowa?

Transmisja przez internet to przekazywanie materiału audiowizualnego ze spotkania lub wydarzenia za pośrednictwem internetu z dowolnego miejsca. Treści video można przesyłać do sieci lub do telewizji, wykorzystując odpowiedni sprzęt, a także platformę transmitującą. Publiczność ma możliwość jednak nie tylko oglądania i słuchania, ale także aktywnego wzięcia udziału poprzez interakcję – wysyłanie pytań do mówcy, komentowanie czy pozostawienie reakcji pod komentarzami. 

Transmisje internetowe

Kiedy transmisja w internecie jest niezastąpiona?

W dzisiejszych czasach możliwość realizacji transmisji internetowych jest wręcz nieoceniona i to w bardzo różnorodnych branżach. To szansa na pokazanie większej liczbie odbiorców wydarzeń sportowych, kulturalnych i branżowych. Jest to również możliwość szerzenia rozpoznawalności marki i jej promocji. W ten sposób firmy docierają do nowych grup odbiorców, dzięki temu całe przedsięwzięcie staje się inwestycją, która się opłaca.

 

Transmisja internetowa to także sposób na pokazanie, że firma rozwija się i nadąża za postępem technologicznym, który wymusza istnienie „w sieci”. ND Sound z przyjemnością pomaga firmom zaistnieć w tym wirtualnym świecie, realizując dla nich transmisje w internecie, przy wykorzystaniu profesjonalnego sprzętu i oprogramowania.

Co można transmitować w internecie?

Świat wirtualny nie zna ograniczeń ani czasowych, ani co do miejsca transmisji, a tym bardziej do tematyki spotkań internetowych. ND Sound umożliwia realizację nawet najbardziej nietypowych i szalonych pomysłów, zawsze dbając o najwyższą jakość obrazu i dźwięku. Przeprowadzamy transmisje internetowe ze szkoleń, konferencji online, webinarów, debat, warsztatów, a także ze spektakli, koncertów i wydarzeń sportowych tj. mecze, turnieje czy maratony. Nawiązujemy współpracę z każdym, kto nie chce utracić kontaktu z klientami, współpracownikami czy fanami. Są to zarówno właściciele firm, biznesmeni, jak i szkoleniowcy, a także artyści i muzycy. Jeśli i Ty myślisz o streamingu, skontaktuj się z ND Sound i opisz swój projekt, a z przyjemnością go zrealizujemy.

Transmisja internetowa wszędzie, gdziekolwiek jesteś

Transmisja internetowa nie ma ograniczeń, można bowiem realizować streaming z dowolnego miejsca, w dowolnym czasie, w skrócie – zawsze i wszędzie. Ponadto nie obowiązują limity uczestników. Udział w wydarzeniu może wziąć każdy, kto ma dostęp do połączenia internetowego, wykorzystując dowolne urządzenie mobilne, takie jak komputer, laptop, tablet czy telefon, a także telewizor SmartTV. To nieograniczona swoboda dla widzów, gdyż nie ma znaczenia czy akurat są w domu, pracy czy w podróży.

Profesjonalne transmisje internetowe

Transmisje online przeprowadzić może każdy, ale w przypadku realizacji na dużą skalę, przedsięwzięcie to wymaga odpowiedniego przygotowania oraz profesjonalnego sprzętu. W takim przypadku warto skorzystać z usług firmy zajmującej się streamingiem video live. Takie rozwiązanie daje pewność, że transmisja przebiegnie bez zakłóceń. Specjaliści będą wiedzieli, ile kamer należy przygotować, jak rozmieścić nagłośnienie i oświetlenie, a także zaprojektują całą oprawę graficzną. Z takim przygotowaniem i zapleczem sukces jest gwarantowany, zwłaszcza jeśli transmisję będzie realizować zespół specjalistów, którzy z pasją oddają się swojej pracy.

Transmisja Youtube, Facebook, Twitch

W skład naszych usług wchodzi również transmisja internetowa Youtube, Facebook, Twitch i innych niezależnych serwisów do transmisji na żywo. Dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta spełniała potrzeby i oczekiwania naszych Klientów. Z tego powodu korzystamy tylko i wyłącznie z najwyższej jakości sprzętu, który obsługują nasi zaufani specjaliści.

Niezbędny sprzęt do transmisji w internecie

Aby móc przeprowadzić transmisję w internecie kompleksowo, należy dysponować odpowiednim zapleczem sprzętowym. ND Sound posiada niezbędne wozy transmisyjne oraz mobilne zestawy do transmisji. Zaawansowany sprzęt do streamingu, w tym kilka kamer, który wykorzystujemy przy realizacji powierzonych zadań, pozwala na stworzenie transmisji na poziomie porównywalnym z produkcjami transmisji telewizyjnych, w cyfrowym standardzie HD. Dzięki temu jesteśmy w stanie udostępnić sygnał na telebimy i ekrany, a także zastosować system powtórek. Wykorzystujemy urządzenia gwarantujące najwyższą jakość dźwięku i obrazu.