Streaming webinarów i szkoleń

We współczesnym świecie organizacja spotkań, szkoleń i webinarów nie musi być niczym ograniczona. Wysokie technologie i innowacyjne rozwiązania pozwalają na przygotowanie spotkań w świecie wirtualnym bez względu na panujące ograniczenia i dostępność miejsc. Przedstawiamy Ci ofertę transmisji szkoleń i webinarów realizowanych w oparciu o specjalistyczną wiedzę pracowników ND Sound i Twoje indywidualne preferencje.

Specyfika streamingu webinarów i szkoleń - czym się zajmujemy?

Ze względu na rosnące zainteresowanie ofertą transmisji szkoleń i webinarów, tworzymy nowe możliwości dla klientów i/lub właścicieli firm o odmiennej specyfice działalności. Zdajemy sobie sprawę z tego, że współczesny rynek broadcastu domaga się kompleksowych rozwiązań i wysokich technologii, dlatego stale inwestujemy w rozwój firmy ND Sound.   Streaming webinarów i szkoleń polega na przekazywaniu warstwy wizualnej z warstwą audio w czasie rzeczywistym dla nadawania treści/komunikatów. Płynność nadawanego dźwięku z obrazem zapewnia zastosowanie specjalistycznego sprzętu przeznaczonego do realizacji transmisji na żywo i nagrań o dowolnej specyfice. Możliwość pozyskania nowych klientów i dotarcia do osób zainteresowanych tematyką szkoleniową to krok w przyszłość i krok do budowania świadomej, podążającej za trendami marki.

Najwyższej jakości technologie

Dokładamy wszelkich starań, by nasi klienci mogli liczyć na pełne wsparcie merytoryczne i techniczne, będące kluczem do sukcesu w opracowaniu wysokiej jakości materiałów audiowizualnych. Wiemy, jak istotne jest kompleksowe i holistyczne podejście do pracy, dlatego nasz sprzęt pozwala uzyskać doskonałe parametry dźwięku i obrazu, umilając odbiór szkolenia/webinaru i podnosząc jego wartość. Na co dzień korzystamy z torów kamerowych, sprzętu zapewniającego najwyższą jakość HD, centrum realizatorskiego, a także pomocy dźwiękowców i montażystów. 

 

Swoboda nieograniczonego streamingu webinarów i szkoleń w ND Sound pozwala na transmisję obrazu i dźwięku na dowolnej platformie streamingowej lub prywatnych grupach roboczych.

Streaming webinarów i szkoleń​

Streaming szkoleń i webinarów z myślą o wymagających

Chęć szerzenia wiedzy i budowania zrzeszonego, świadomego grona odbiorców to doskonały powód do tego, by zainteresować się bogatą ofertą transmisji szkoleń i webinarów. Do tej pory współpracowaliśmy z licznymi partnerami – Funduszem Wsparcia Kultury, Krainą Ślubów, Uczelnią Łazarskiego w Warszawie, domami kultury, agencjami muzycznymi i pojedynczymi właścicielami firm. Opracowanie materiałów audiowizualnych o dowolnej specyfice to nasza specjalność, która sprawiła, że ND Sound to firma, której z powodzeniem można zaufać. 


Jeżeli od lat organizowałeś szkolenia branżowe stacjonarnie, a teraz zastanawiasz się nad przeniesieniem swojego biznesu do świata online lub po prostu marzysz o zwiększeniu rozpoznawalności własnej marki – skontaktuj się z pracownikami naszej firmy ND Sound i poznaj szczegóły oferty streamingu webinarów i szkoleń.