Próby z zespołem Zazula

Jak wiecie, zajmujemy się obsługą techniczną oraz profesjonalnym nagłośnieniem koncertów m.in. zespołu Zazula. To fantastyczny zespół wokalny, składający się z sześciu młodych kobiet, czerpiący inspiracje w słowiańskiej muzyce ludowej – polskiej, ukraińskiej, rosyjskiej i bułgarskiej. Tworzą muzykę jedyną w swoim rodzaju, łącząc historię z teraźniejszością. Efekt jest fascynujący, o czym możecie się przekonać oglądając ich teledyski, udostępniane na kanale youtube oraz na koncertach.

Próy przed transmisją online koncertu na żywo

Towarzyszymy dziewczętom nie tylko podczas realizacji koncertów, ale już na próbach. Staramy się, aby otrzymany efekt był zaskakujący i nadał wydarzeniu niepowtarzalny klimat. Chcemy, aby w efekcie naszej współpracy z zespołem Zazula powstało dzieło wyjątkowe – współczesne, ale oddające hołd słowiańskiemu dziedzictwu kulturowemu.

 

W naszej gestii leży zadbanie o profesjonalne nagłośnienie. Zapewniamy miksery personalne ME-1 Allen&Health, mikser dlive C3500 i rejestracje wielośladową. Ściśle współpracujemy z zespołem Zazula, będąc dla nich pełnym wsparciem merytorycznym. Oczekujcie naszej wspólnej trasy koncertowej, w którą wkrótce wyruszymy.