Spektakl online w TR Warszawa

Dzięki naszej wspaniale układającej się współpracy z TR Warszawa nie trzeba wychodzić z domu, aby zasiąść na widowni teatralnej sali. Za pomocą transmisji online łączymy świat rzeczywisty z wirtualnym, bez ograniczeń.


Realizacja streamingu internetowego odbywa się na platformie TR Online, która powstała w odpowiedzi na potrzeby rynku kulturalnego podczas wiosennego lockdownu. Teraz możesz oglądać spektakl gdziekolwiek jesteś i z kimkolwiek, bez obawy, że zabraknie dla Ciebie biletów. A bilety, jak zawsze, do zakupu na stronie www.online.trwarszawa.pl

Sprzęt do profesjonalnego nagłośnienia wydarzeń na żywo

24 kwietnia o godz. 18.45 realizowaliśmy spektakl na żywo „Oto jak kończy się świat!” „Rechnitz. Opera – Anioł Zagłady” Jelinek/Kalwat/Blecharz/Muskała/Bauer. Po naszej stronie było zapewnienie profesjonalnego nagłośnienia i rejestracja wydarzenia. Uczestnicy streamingu mogli obejrzeć transmitowane przez nas przedstawienie na dowolnym urządzeniu mobilnym – na komputerze, laptopie, tablecie czy telefonie.

Po spektaklu czekała na widzów niespodzianka – możliwość spotkania z twórcami, oczywiście online, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami, zdobytymi podczas pracy nad przedstawieniem.

Kolejne nasze wspólne realizacje już wkrótce. Gorąco zapraszamy.