Konferencja PFR i warsztaty ART EVENT

Każdy dzień spędzamy intensywnie od rana do wieczora, prowadząc dla Was transmisje online. Dzięki naszej pracy możliwe jest przeniesienie świata rzeczywistego do wirtualnego tak, aby pomimo ograniczeń, każdy zainteresowany mógł wziąć udział w ważnym wydarzeniu, niezależnie od miejsca, w którym się znajduje.

 

W samo południe realizowaliśmy wspólnie z BJR streaming na żywo konferencji prasowej prezesa Polskiego Funduszu Rozwoju, na temat rozliczania i umarzania subwencji z Tarczy Finansowej PFR 1.0. dla mikrofirm i MŚP. Transmisja była dostępna na profilu PFR na facebooku oraz na kanale youtube.

 

Zaraz po konferencji ruszyliśmy na warsztaty malarskie z ART EVENT Sztuka Integracji, organizowane przez International Event, których celem było kształtowanie wyobraźni i abstrakcyjnego myślenia.

 

Kochamy realizować transmisje internetowe ciekawych projektów audiowizualnych, dlatego z przyjemnością przyjęliśmy zlecenie streamingu online spektaklu teatralnego dla TR Warszawa dla tych wszystkich, którzy tęsknią, aby znów zasiąść na widowni w teatralnej sali. O naszych innych równie wspaniałych realizacjach przeczytacie w kolejnych postach. 

Wysokiej jakości streaming z konferencji prezesa PFR