Transmisja online z Teatru Muzycznego Roma

Dzięki naszym transmisjom internetowym możecie uczestniczyć w wielkich wydarzeniach kulturalnych bez konieczności wychodzenia z domu. 21 czerwca daliśmy Wam możliwość wzięcia udziału w premierze spektaklu „Historia życia Beaty Jałochy”. Przeprowadziliśmy rejestracje musicalu wyreżyserowanego przez Jana Bzdawkę wraz z jego Ogniskiem Musicalowym.

Profesjonalna realizacja transmisji spektaklu z Teatru Muzycznego Roma

Odpowiedzialni byliśmy za transmisję wprost z desek Teatru Muzycznego ROMA. Przedstawiono tam w formie musicalu poruszającą historię, o którego osiem lat temu było głośno w mediach. Na młodą kobietę idącą chodnikiem niespodziewanie spada samobójca z siódmego piętra. Ten dzień na zawsze odmienił jej życie. Doznała całkowitego uszkodzenia rdzenia z przerwaniem ciągłości. Odtąd nieustannie walczy o powrót do zdrowia, a mimo wszystko potrafi czerpać z życia całymi garściami.

Ta realizacja transmisji online była niezwykła, przepełniona momentami wzruszeń. Głównej bohaterce, która była inspiracją do stworzenia tego fascynującego musicalu, życzymy wszystkiego dobrego, oraz aby nie ustawała w dążeniu do realizacji swoich pasji. A my jesteśmy dumni, że mogliśmy zapewnić profesjonalny streaming. Niech nasza realizacja transmisji internetowych będzie inspiracją dla innych poszkodowanych w wypadkach, aby pomimo przeciwności losu, nie rezygnowali ze swoich marzeń.